JUNIOR tanácsadó – ProCons Kft.

2001-óta azon dolgozunk, hogy ügyfeleink számára megoldásokat dolgozzunk ki információbiztonság, folyamatmenedzsment, compliance, adatvédelem területeken.

Mindezt csapatban tesszük, szakmai fejlődést és minőségi munkakörnyezetet biztosítunk kollégáinknak. Közösséget építünk, fontos számukra a kollégák mögött álló család.

Ügyfélközpontúság, hatékonyság, kölcsönös bizalom, együttműködés jellemez benünket.

Ha szereted a kihívásokat, ha széleskörű gyakorlatot szeretnél, nézzük a részleteket…

MI LENNE MINDEBBEN A TE FELADATOD?

Ha az IT érdekel:

  • Nagyvállalati informatikai biztonsági projektekben való közreműködés
  • IT biztonsági kockázatelemzések elvégzése
  • IT biztonsági auditok végrehajtása
  • Adatbiztonsági auditok végrehajtása
  • IT biztonsági szabályzatok és folyamatok kialakítása, fejlesztése
  • Üzemeltetési, biztonsági folyamatok kialakítása, fejlesztése

Ha az GDPR, adatvédelem érdekel:

  • Érdekmérlegelési tesztek támogatása
  • Adatvédelmi auditok végrehajtása
  • Incidenskezelési folyamatok támogatása
  • Adatkezelési folyamatok, tájékoztatók kialakítása
  • Adatvédelmi szabályzat, eljárások kialakítása, fejlesztése

MIRE LESZ MINDENKÉPPEN SZÜKSÉGED?

Felsőfokú szakirányú végzettség,
Nyitottság új szakmai ismeretekre
Precíz, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
Kiemelkedő kommunikációs készség;
Ügyfélképes, magabiztos megjelenés, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat;
B kategóriás gépjárművezetői engedély

ÖRÖMMEL VESSZÜK AZ ALÁBBIAKAT:

Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatot;
Pályakezdőket is szívesen fogadunk;
Nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat
Információbiztonsági ismeretek, vonatkozó szabványok, nemzetközi ajánlások gyakorlati ismeretét
Tanácsadói munkatapasztalatot;
Projekt alapú munkavégzésben szerzett munkatapasztalat.
ISO 9001-27001 auditor minősítés, tapasztalat,
adatvédelmi szakértői végzettség

karrier
adatvédő, adatvédelem, adatbiztonság, személyes adat, GDPR, adatkezelés

TÉGED VÁRUNK A CSAPATUNKBA, AMENNYIBEN:

· Határozott, dinamikus, precíz, munkád és ügyfelek kiszolgálása iránt elhivatott vagy,

· Szereted az új, kihívásokkal teli munkát, ami önállóságot, ugyanakkor csapatmunkára való alkalmasságot egyaránt feltételez;

· Folyamatszemlélettel is rendelkezel, informatikai területen jártas vagy

Képes vagy külső szemként meglátni a logikai összefüggéseket, az egyes kontroll folyamatok kapcsolatait, fontosságát, adott esetben egyszerűsíthetőségét

· Valódi szakmai feladatok elvégzésére vágysz;

· Szívesen megismernéd különböző vállalatok működését;

· Szeretnél értéket teremteni ügyfeleinknek;

EZT VÁRHATOD, HA CSATLAKOZOL HOZZÁNK:

Segítőkész csapat;
Rendszeres csapatépítő rendezvények;
Folyamatos tréningek, továbbképzési lehetőségek;
Inspiráló környezet;
Stabil céges háttér;
Versenyképes fizetés;
Széleskörű szakmai feladatok;
Fejlődési lehetőség;
Angol nyelv használata a munka során;

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Budapest, illetve az ország nagy városaiban

error: Content is protected !!